Ceramik Ceramik

Ceramik – o firmie

Firma Handlowa „CERAMIK”, o historii rozpoczynającej się w 1991 roku, praktycznie od początku działalności związana jest z branżą ceramiczną, w tym płytkami ceramicznymi oraz branżą budowlaną. Działamy przede wszystkim w rejonie Kielc i Nowego Sącza.

Zarówno nasz magazyn hurtowy, jak i salony sprzedaży detalicznej, mają w swojej ofercie niezwykle szeroki wybór materiałów budowlanych i artykułów niezbędnych w pracach remontowych. Nasze punkty sprzedaży (w Nowym Sączu, Starym Sączu i Bilczy koło Kielc) zaopatrują także inwestycje oraz wykonawców świadczących różnego typu usługi budowlane.

 

Nasza firma jest posiadaczem przedstawicielstw regionalnych polskich liderów w branży produkcji płytek ceramicznych, chemii budowlanej oraz wyposażenia łazienek. Dzięki temu, naszym klientom możemy zaproponować atrakcyjną ofertę handlową oraz zawsze kompleksowe zaopatrzenie.

 

Po reorganizacji sieci handlowej obiekty handlowe mieszczą się w: Nowym Sączu – siedziba główna firmy ze sklepem i magazynem hurtowym

 

Klient ponad wszystko.

Zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie branżowego zaopatrzenia w materiały budowlane i remontowe to podstawowe zadanie do wykonania. Niezwykle pomocnym w osiągnięciu tego celu jest fakt posiadania profesjonalnego transportu i urządzeń przeładunkowych, odpowiedniej do przyjętych kierunków działania bazy przeładunkowej oraz szerokich możliwości personalnych i sprzętowych, np. do projektowania dla naszych klientów aranżacji wnętrz niezbędnych dla prawidłowego wyboru kupowanych produktów.

 

Ze szczegółami oferty handlowej oraz pozostałymi zagadnieniami dotyczącymi bieżącej pracy firmy można zapoznać się na niniejszej stronie. Koniecznie należy zwrócić uwagę na oferty umieszczone w dziale „PROMOCJE”.

U nas mogą Państwo skorzystać z usługi projektowania łazienki GRATIS! Warunkiem wykonania bezpłatnej wizualizacji jest zakup płytek ceramicznych i armatury sanitarnej, które zostały umieszczone w projekcie.

 

Planujesz remont łazienki? Potrzebujesz wysokiej jakości materiałów budowlanych? Życząc udanych zakupów zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. Wymarzone łazienki są bowiem zaledwie na wyciągnięcie ręki, a wszystko to dzięki doskonałej jakości płytkom ceramicznym oraz szerokiemu wyborowi materiałów budowlanych, których przeznaczenie wybiega daleko poza obszar wspomnianych wyżej łazienek. Zapraszamy zainteresowanych z terenów Nowego Sącza, Kielc oraz okolic!

 

Ceramik Ceramik

© COPYRIGHT 2018 - CERAMIK

Designed by Totalmedia