O FIRMIE

Firma Handlowa „CERAMIK”, o historii rozpoczynającej się w 1991 roku, praktycznie od początku działalności związana jest z branżą ceramiczną, w tym płytkami ceramicznymi oraz branżą budowlaną. Działamy przede wszystkim w rejonie Kielc i Nowego Sącza.

Zarówno nasz magazyn hurtowy, jak i salony sprzedaży detalicznej, mają w swojej ofercie niezwykle szeroki wybór materiałów budowlanych i artykułów niezbędnych w pracach remontowych. Nasze punkty sprzedaży (w Nowym Sączu, Starym Sączu i Bilczy koło Kielc) zaopatrują także inwestycje oraz wykonawców świadczących różnego typu usługi budowlane.

Nasza firma posiada przedstawicielstwa regionalne polskich liderów w branży produkcji płytek ceramicznych, chemii budowlanej oraz wyposażenia łazienek. Dzięki temu, naszym klientom możemy zaproponować atrakcyjną ofertę handlową oraz zawsze kompleksowe zaopatrzenie.

Po reorganizacji sieci handlowej obiekty handlowe mieszczą się w: Nowym Sączu – siedziba główna firmy ze sklepem i magazynem hurtowym

  • Starym Sączu – sklep firmowy
  • Bilczy k/Kielc – salon firmowy z magazynem hurtowym

Centrala Nowy Sącz

Zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta w zakresie branżowego zaopatrzenia w materiały budowlane i remontowe to podstawowe zadanie do wykonania. Niezwykle pomocnym w osiągnięciu tego celu jest fakt posiadania profesjonalnego transportu i urządzeń przeładunkowych, odpowiedniej do przyjętych kierunków działania bazy przeładunkowej oraz szerokich możliwości personalnych i sprzętowych.

Ze szczegółami oferty handlowej oraz pozostałymi zagadnieniami dotyczącymi bieżącej pracy firmy można zapoznać się na niniejszej stronie. Koniecznie należy zwrócić uwagę na oferty umieszczone w dziale „PROMOCJE”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta proponujemy Państwu możliwość zaprojektowania własnej łazienki. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu, które pozwoli Państwu zobaczyć swoją wymarzoną łazienkę. Program oferuje unikalne funkcje aranżacji i edycji płytek ceramicznych, zmian parametrów fug oraz samodzielnego tworzenia układów, umożliwiając jednocześnie błyskawiczną generację szczegółowego raportu użytych okładzin ściennych i podłogowych oraz wyposażenia.

 

U nas możecie Państwo skorzystać z usługi projektowania łazienki  GRATIS!!! Warunkiem wykonania darmowej wizualizacji jest zakup płytek i armatury sanitarnej, które zostały umieszczone w projekcie.

Planujesz remont łazienki? Potrzebujesz wysokiej jakości materiałów budowlanych? Życząc udanych zakupów zapraszamy do naszych salonów sprzedaży. Wymarzone łazienki są bowiem zaledwie na wyciągnięcie ręki, a wszystko to dzięki doskonałej jakości płytkom ceramicznym oraz szerokiemu wyborowi materiałów budowlanych, których przeznaczenie wybiega daleko poza obszar wspomnianych wyżej łazienek. Zapraszamy zainteresowanych z terenów Nowego Sącza, Kielc oraz okolic!