Indywidualizm w projektach

Dobrze zaprojektowana łazienka to estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie, które cieszy jego użytkownika. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i kafli przysparza wiele problemów, a wyobrażenie sobie aranżacji na podstawie płaskiego szkicu jest dość trudne. Brak wizualizacji wnętrza na etapie jego projektowania prowadzi bardzo częto do rozczarowania z efektu finalnego gotowego pomieszczenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta proponujemy Państwu możliwość zaprojektowania własnej łazienki. Pracujemy na profesjonalnym oprogramowaniu, które pozwoli Państwu zobaczyć swoją wymarzoną łazienkę. Program oferuje unikalne funkcje aranżacji i edycji płytek ceramicznych, zmian parametrów fug oraz samodzielnego tworzenia układów, umożliwiając jednocześnie błyskawiczną generację szczegółowego raportu użytych okładzin

ściennych i podłogowych oraz wyposażenia.

U nas możecie Państwo skorzystać z usługi projektowania łazienki GRATIS!!! Warunkiem wykonania darmowej wizualizacji jest zakup płytek i armatury sanitarnej, które zostały umieszczone w projekcie.